ساحل

ساخت وبلاگ
چکیده : در حالی که ترانزیت کالا از ماه جولای به بعد چهارم بود ، بیش از ۱۰ سال از زمانی که نیروی دریایی یک نا... با عنوان : ساحل بخوانید :

در حالی که ترانزیت کالا از ماه جولای به بعد چهارم بود ، بیش از ۱۰ سال از زمانی که نیروی دریایی یک ناو هواپیمابر را از تنگه تایوان فرستاده بود گذشته‌است . ریچاردسون گفت ارسال یک ناو در آینده خارج از این سوال نیست .
وی گفت : " من هیچ گونه محدودیت در هر نوع کشتی که بتواند از آن آب‌ها عبور کند ، نمی‌بینم .
طالبان رهبر ارشد را به مذاکرات با آمریکا وارد می‌کند
FILE - در این عکس مورخ ۱۳ مارس ۲۰۰۹ ، زلمای ایوبی ، مشاور ویژه آشتی ، در یک کنفرانس خبری در کابل افغانستان صحبت می‌کند . ( عکس از آسوشیتدپرس / رفیق مقبول ، بایگانی )
۲۵ ژانویه ۲۰۱۹
آسوشییتدپرس گزارش داده‌است که منیر احمد و امیر شاه
کابل ، افغانستان - طالبان روز جمعه اعلام کرد که یکی از بنیانگذاران طالبان که در ماه اکتبر از زندان در پاکستان آزاد شد ، به عنوان رئیس دفتر سیاسی group's در قطر به عنوان مذاکره با ایالات‌متحده برای پایان دادن به جنگ ۱۷ ساله افغان منصوب شده‌است .
عبدالغنی برادر ، یک فرمانده ارشد ارتش طالبان ، در سال ۲۰۱۰ در پاکستان دستگیر شد . اعتقاد بر این است که آمریکا به عنوان بخشی از مذاکرات توسط آمریکا ترتیب داده شده‌است و حضور وی می‌تواند به فرماندهان میدان جنگ اطمینان دهد که ممکن است از اعطای امتیازاتی به رهبری سیاسی هراس داشته باشند.
ذبیح‌الله مجاهد ، سخنگوی طالبان ، گفت : " چندین تغییر در بخش‌های نظامی و غیرنظامی این گروه صورت‌گرفته است تا روند ادامه‌دار جهاد و تلاش‌های سیاسی بتواند به طور مثبت توسعه یابد ."
زلمای ایوبی ، فرستاده ایالات‌متحده ، در چند مورد در ماه‌های اخیر در آخرین تلاش برای پایان دادن به طولانی‌ترین جنگ با طالبان دیدار کرده‌است . ایالات‌متحده پس از حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به افغانستان حمله کرد تا طالبان را سرنگون کند که اسامه بن‌لادن و القاعده را در پناه خود جای داده بود. طالبان در سال‌های اخیر بازگشته اند و امروز بیش از نیمی از کشور را تحت سلطه خود دارند .
خلیلزاد به قطر وارد شده‌است ، جایی که طالبان از روز دوشنبه در آنجا یک دفتر سیاسی را حفظ کرده‌اند . وزارت امور خارجه آمریکا نشست‌های قبلی با طالبان را رد کرده و نه آن را تایید کرده‌است ، اما خلیلزاد می‌گوید که با همه طرف‌های درگیر در این درگیری ملاقات کرده‌است .

نشان سکو خونی پرستار درجه گفته معاون

پاکستان مدت‌ها بر طالبان نفوذ داشته‌است و رهبری ارشد این گروه به طور گسترده بر این اساس استوار است . محمد فیصل ، سخنگوی وزارت امور خارجه ، گفت که این مذاکرات " تسهیل " مذاکرات جاری در قطر و اینکه مقامات پاکستانی در آخرین گفتگوها شرکت کرده‌اند را تسهیل کرده‌است .
طالبان از دیدار با دولت افغانستان که به عنوان عروسک خیمه‌شب‌بازی در آمریکا دیده می‌شوند ، خودداری کرده‌اند . در اوایل این هفته ، حمله طالبان به پایگاه نظامی توسط سرویس اطلاعاتی منجر به کشته شدن ده‌ها نفر شد.
وحید Muzhda ، یک تحلیلگر سیاسی افغان ، گفت که گنجاندن Baradar's حائز اهمیت است ؛ زیرا " او از حمایت کامل همه فرماندهان طالبان برخوردار است ."
هر دو طرف در مورد آخرین گفتگوها به شدت ناراضی هستند . درخواست Taliban's شامل عقب‌نشینی کامل نیروهای ناتو و آزادی زندانیان می‌شود . طالبان در عوض گفته‌اند که به خاک افغانستان اجازه حمله به آمریکا یا سایر کشورها را نمی‌دهند .
پیشنهاد Modest : گارد ساحلی را تحت نیروی دریایی انتقال دهید تا Coasties پرداخت شود .
خدمه گارد ساحلی و پرسنل امنیتی گارد ساحلی که به طور موقت از سانفرانسیسکو مستقر شده‌اند ، یک اسکورت برای ناوشکن یو اس کول، به عنوان ناوشکن نیروی دریایی به کشتی کشتی‌سازی جنگی Norfolk ، فراهم می‌کند . ( گارد ساحلی آمریکا / افسر Petty درجه سوم دیوید Weydert )
۲۵ ژانویه ۲۰۱۹
Military.com | با امید هاج Seck
به عنوان قانونی که برای گارد ساحلی برای دریافت حقوق در میان یک تعطیلی جزئی دولتی فراهم خواهد شد ، بیش از ۱۱، ۰۰۰ تن در دادخواست کاخ سفید امضا کرده‌اند که حرکت رادیکال ‌تری را برای دریافت حقوق مالی خود پیشنهاد داده‌اند : به طور موقت بخشی از بخش نیروی دریایی را به نیروی دریایی تبدیل می‌کند .

منبع سایت

شک زمستانی پیشنهاد شرایط معافیت پزشکی در خدمت سربازی به علت پارگی رباط صلیبی جزییات برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 14:41