سرلشکر

ساخت وبلاگ
چکیده : به گفته رسانه‌های روسیه ، سرلشکر میخائیل Matveyevsky ، رئیس موشک و توپخانه ارتش روسیه ، گفت که ... با عنوان : سرلشکر بخوانید :

به گفته رسانه‌های روسیه ، سرلشکر میخائیل Matveyevsky ، رئیس موشک و توپخانه ارتش روسیه ، گفت که این نمایشگاه شاهدی بر " افزایش شفافیت و پایبندی ما به پیمان INF " بوده‌است .
این ادعاها توسط تامسون ، سرهنگ بازنشسته ارتش و فرمانده سابق گروه اطلاعاتی نظامی ۹۰۲ ، رد شد .
او متهم شد که موشک‌های جدید روسی مستقر شده‌اند .
" It's در زمین ." سربازان It's با اونیفورم نظامی و چند گردان . Thompson گفت : "It's قبلا ً رخ داده‌است " و افزود که ایالات‌متحده حمایت متفقین ناتو در مبارزه با روس‌ها را دارد .
تامسون گفت که او هفته گذشته با روسای ستاد مشترک ارتش برای جلسات در مسکو با Ryabkov در آخرین تلاش برای رسیدن به توافقی که ایالات‌متحده را در the حفظ خواهد کرد همراهی شد .
او گفت : " من سراپا گوش بودم . این ها the ، تبلیغات ، نوع dramatics هستند که [ ما اغلب ] با برخی از این نشست‌ها مرتبط هستیم . معاون وزیر خارجه هم مثل ما آدم‌های درست را در اتاق داشت . اما همانطور که قبلا ً گفتم ، ما نمی‌توانیم هیچ زمینه جدیدی را از بین ببریم ."
تامسون افزود : " روس‌ها این سیستم را تایید کردند ، اما همچنان در گفتگو با آن به نقض پیمان INF ادامه دادند ."
ارائه اطلاعات اطلاعاتی در ایالات‌متحده در غیر این صورت .
تامسون گفت که ممکن است او دوباره با Ryabkov در حاشیه نشست‌های تسلیحاتی در چین در هفته آینده ملاقات داشته باشد ، اما او این امید را داشت که روسیه با مهلت ۲ فوریه این کار را انجام دهد . وقتی از او پرسیدم که آیا خوش بین است ، تامسون می‌گوید که اینطور نیست .
او گفت : " عمل تعیین یک سیستم که نقض معاهده را نقض می‌کند ، فوت این معاهده یا شکست معاهده را نقض می‌کند و به آن اجازه می‌دهد که به آن اجازه دهد ، من فکر می‌کنم این اقدامی است که کنترل سلاح را تضعیف می‌کند ."
این پیمان در سال ۱۹۸۷ توسط رونالد ریگان رئیس‌جمهور و سپس توسط دبیر کل شوروی میخائیل گورباچف به امضا رسید و سال بعد توسط سنای آمریکا تصویب شد .

انعطاف پذیری شاخص تکامل نفر بخار ساحل

اکتبر گذشته ، رئیس‌جمهور دونالد ترامپ قصد خود مبنی بر " خاتمه دادن به معاهده " را اعلام کرد .
روسیه این توافقنامه را نقض کرده‌است . او در یک تظاهرات در Elko ، نوادا گفت : " آن‌ها چندین سال است که آن را نقض کرده‌اند و ما نمی‌خواهیم اجازه دهیم آن‌ها یک توافق‌نامه هسته‌ای را نقض کنند و به خارج بروند و سلاح انجام دهند و ما اجازه نداریم که این کار را انجام دهیم.
ترامپ گفت : " ما باید این سلاح‌ها را توسعه دهیم ، مگر اینکه روسیه پیش ما بیاید و چین پیش ما بیاید و همه ما به سوی ما می‌آیند و می‌گویند : " ما واقعا ً هوشمند هستیم و هیچ کدام از ما این سلاح‌ها را توسعه نمی‌دهیم ." "
در اوایل ماه دسامبر ، وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که آمریکا ۶۰ روز به روسیه فرصت می‌دهد تا ۲ فوریه به روسیه برسد تا با معاهده INF موافقت کند یا ایالات‌متحده عقب‌نشینی کند .
Pompeo در نشست ناتو در بروکسل گفت : " هیچ معنایی برای آمریکا برای باقی ماندن در یک پیمان وجود ندارد که توانایی ما برای واکنش به تخلفات Russia's را محدود می‌کند . "
در روز ۲۰ دسامبر ، در کنفرانس خبری سالانه خود در مسکو ، ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه هشدار بدی صادر کرد مبنی بر اینکه عقب‌نشینی آمریکا از پیمان INF می‌تواند منجر به رقابت تسلیحاتی جدیدی شود که صلح جهانی را تهدید می‌کند .
پوتین گفت : " ما شاهد فروپاشی سیستم کنترل تسلیحات هستیم و چشم‌انداز جنگ هسته‌ای را افزایش داده‌ایم و می‌تواند منجر به نابودی تمدن به عنوان یک کل و شاید حتی سیاره ما شود ."
Vet sues ۳ M ، Alleging Tinnitus از ' Defective
[۲۴ ژانویه ۲۰۱۹]
Military.com | با امید هاج Seck
ماه‌ها بعد از اینکه تولید کننده عمومی ۳ M به بیش از ۹ میلیون دلار رسید تا اتهامات وارده به ارتش آمریکا را با earplugs معیوب تامین کند ، گروهبان سابق ارتش دادخواست خود را بایگانی کرد و ادعا کرد که این لوازم وی را با شنیدن خسارت و زنگ مداوم در گوش‌هایش رها کرده‌است . وکیل او می‌گوید شکایت او احتمالا ً صدها مورد از آن را پی‌گیری خواهد کرد .

منبع سایت

گفته معاون شک زمستانی راهکارهای مقابله با بی دقتی کودکان و افزایش دامنه توجه آنها نتایج اولیه آزمون دکتری و زمان انتخاب رشته آزمون دکتری
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 15:24