اول

ساخت وبلاگ
چکیده : دیپلمات‌های دریایی می‌دانند که تصویر مهم است , اما علاقه مبرم به مدیریت تصویر دریایی تحت&z... با عنوان : اول بخوانید :

دیپلمات‌های دریایی می‌دانند که تصویر مهم است , اما علاقه مبرم به مدیریت تصویر دریایی تحت‌تاثیر گسترش بررسی‌های دریایی بزرگ و همه‌گیر شده‌است . بررسی‌های ناوگان هوایی بین‌المللی در سال گذشته در بندر شیلی در شیلی انجام شد . آن‌ها فقط بزرگ‌تر می‌شوند . ولادیمیر پوتین , رئیس‌جمهور روسیه , در طی مراسم روز نیروی دریایی روسیه تجدید نظر کرد و یک بررسی سالانه نیروی دریایی در سن‌پترزبورگ را دوباره برقرار کرد و سال گذشته چهل کشتی را به نمایش گذاشت . پس از این که چهل و هشت کشتی نیروی دریایی را در جنوب این جزیره پیش‌بینی کردند, چین خود را برای یک بررسی بیشتر نیروی دریایی در ماه آوریل آماده کرد و هفتاد امین سالگرد نیروی دریایی خود را جشن گرفت. هر ملتی به دنبال کشتی‌های بیشتر و شرکت کنندگان بین‌المللی بیشتری است , آمریکا برای شرکت در این مسابقه تسلیحاتی جشن گرفته می‌شود .
آخرین چیزی که نیروی دریایی آمریکا می‌خواهد , مراسم سینه است . حتی بدون بررسی گزارش‌های نیروی دریایی, تقویم دریایی تشریفاتی ژاپن هم اکنون مملو از تمرین‌های چند ملیتی و سایر کاره‌ای پست و دور از رادار است . مقیاس تاثیر گذار است . سال گذشته , هاوایی و کالیفرنیای جنوبی یک ناوگان بین‌المللی چهل و شش کشتی , پنج زیردریایی و بیست و پنج کشور را به مدت یک ماه در طول یک ماه در اقیانوس آرام میزبانی کردند .

شکار علاوه صاف خاطر مراتب انتخابی سرلشکر

اما طبق گفته روزنامه نگاران از موسسه نیروی دریایی آمریکا , علائم استرس رقابتی مشهود بود . از جمله کشورهایی که برزیل را ناراحت کرده بود , یک هم‌پیمان منطقه‌ای کلیدی و شرکت کنندگان بالقوه ای که پتانسیل اول را داشتند , پس از آن که نیروی دریایی شوروی بر آن واقف بود , خارج شد . یکی دیگر از کشتی‌های تفریحی آمریکایی دیگر, " یو اس اس " , " یو اس اس ریچارد " , در طول این تمرین متحمل تلفات مهندسی شده و یک هیات از نیروی دریایی سلطنتی استرالیا را ترک کرد تا از اسکله هاوایی شرکت کند .
آشکار است که فشار روانی آشکار با این حقیقت تشدید می‌شود که دیپلماسی نمایشی فقط یک اولویت نیروی دریایی نیست . پوشش رسانه‌ای دلسرد کننده است . در کشتی‌ها , نگهداری ظاهر به طور منظم به تعویق می‌افتد . در عوض , پرسنل نیروی دریایی آمریکا بیشتر از هر چیز دیگری به هیجان می‌آیند . و در سطح مشخصی , این خوب است . هر چه باشد , جنگ وظیفه اصلی هر نیروی دریایی است . اما مرگبار بودن همه چیز نیست . با توجه به ژئوپلیتیک موجود در عرصه رقابتی کنونی , نیروی دریایی آمریکا باید کار بهتری برای متعادل کردن آمادگی سازمان دهی با مدیریت تصویر انجام دهد . مرگ به نظر می‌رسد و مهلک بودن در ارتباط است ; در دریا , قابلیت حفاری آمریکا توسط شبکه‌های پیچیده اتحاد و دوستی تقویت می‌شود , و این پیوندها با استفاده از یک نیروی دریایی که بنظر می‌رسد ممکن است بکشد , حفظ می‌شود .
جامعه دریایی شاهد رقابت جشن قبل از آن بوده‌است . در دوره‌های تغییر سریع ژئوپلتیک یا تکنولوژیکی , نیروهای دریایی مراسم رقابتی را پذیرفته‌اند . همانطور که قرن بیستم آغاز شد , دیپلماسی اروپایی با نمایش‌های دریایی پر زرق و برق همراه بود . و در حالی که دستور نیروی دریایی مستقر در حال دگرگون شدن توسط یک مسابقه تسلیحاتی بود که با تغییرات سریع در تکنولوژی زره , و سیستم‌های نیرو و نیرو دگرگون می‌شد , بررسی‌های دریایی یک چارچوب آرامش‌بخش برای رقبای بزرگ ارائه کرد . نیروی دریایی آمریکا , که تازه از جنگ اسپانیا - آمریکا تازه بود , ایمن نبود ; ناوگان بزرگ سفید درخشان خود را به ناوه‌ای جنگی در سراسر دنیا گسیل داشت , دسترسی جهانی آمریکا و صنعتی نوظهور در هر بندر را تقویت می‌کرد .
این جنگ پیش از جنگ جهانی اول به اندازه‌ای مهم شد که , برای برخی از فرماندهان , حضور آن‌ها ساختگی بود . و در آن زمان , زمانی که ژئوپلیتیک عرصه اصلی رقابت قدرت بزرگ بود , پولیش به کار رفته مهم‌تر از عمل نقاشی رنگ بود . برای متحدان بالقوه و مردم , ظاهر اهمیت داشت و به صورت سیاسی واقعی تبدیل می‌شد - اگر به طور کامل عملیاتی نباشد .

منبع سایت

ساحل گفته معاون ساختار سوالات زبان انگلیسی در کنکور سال ۹۷ - بخش اول ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۷-۹۸ شروع شد
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 18:28