مالی

ساخت وبلاگ
چکیده : " در حالی که ما در آنجا بودیم ، شنیدیم که به یک واحد آبی‌خاکی برای حمله ژاپن اعزام خواهیم ... با عنوان : مالی بخوانید :

" در حالی که ما در آنجا بودیم ، شنیدیم که به یک واحد آبی‌خاکی برای حمله ژاپن اعزام خواهیم شد . آن‌ها به اجساد زیادی نیاز داشتند و احتمالا ً من می‌مردم ."
اما در اوت ۱۹۴۵ جنگ علیه ژاپن به طور ناگهانی پایان یافت .
او گفت : " وقتی بمب اتم را رها کردند من نجات یافتم . "
در بازگشت به خانه بوفالو بعد از مراسم ، میلر گفت که او از یادآوری جنگ رنج می‌برد و به شدت مشروب می‌خورد تا خاطرات آزاردهنده را کنار بزند .
" من یک استراحت دارم . برای ساختن wipers شیشه ماشین به کار رفتم و ابزار و ابزار سازنده آن شدم . زمانی که روی شغلی تمرکز می‌کنید که با تحمل یک هزارم اینچ به کار مشغول هستید ، می‌توانید آن را به یاد بیاورید . او گفت : " هیچ روان‌شناس ممکن است این کار را بهتر انجام دهد و در این صورت هیچ درمانی وجود نداشت ."
او می‌گوید وقتی با گرترود کوهن سابق ازدواج کرد و سه کودک را با او بزرگ کرد ، او حتی یک استراحت بزرگ‌تر هم به دست آورد .
او گفت : " ما بسیار خوش‌شانس هستیم . من زن درست را انتخاب کردم . میلر گفت : " اگر برای او خوب باشد ، من امروز زنده خواهم بود . ما هنوز ۶۳ سال بعد ازدواج کرده‌ایم ."
حمله انتحاری به کاروان نیروهای آمریکایی - کردی در سوریه ۵ میلیون نفر را کشت .
وسائل نقلیه نیروهای ائتلافی به رهبری ایالات‌متحده در روز ۵ ژوئن ۲۰۱۸ در شهر of در استان Hasakeh در حال گشت زنی هستند . ( عکس از خبرگزاری فرانسه )
بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹
خبرگزاری فرانسه
یک مانیتور گفت که یک خودروی بمب‌گذاری‌شده در روز دوشنبه به یک کاروان نظامی در شمال شرقی سوریه حمله کرد و پنج عضو یک نیروی تحت رهبری کرد را کشت و نیروهای آمریکایی را در یک ائتلاف ضد جهادی همراهی کرد .
سازمان نظارت بر حقوق بشر سوریه گفت که پنج مبارز از نیروهای دموکرات کردستان سوریه ( SDF ) در این حمله کشته شدند که در جاده‌ای در استان Hasakeh به وقوع پیوست .

سنگ ارث چهار پزشکی اجساد مستقر

این حمله که در آن هیچ اظهار نظر فوری از سوی ائتلاف صورت نگرفت ، کم‌تر از یک هفته پس از حمله دیگری به نیروهای تحت رهبری ایالات‌متحده و شرکای محلی آن در شهر استراتژیک of رخ داد .
این دیده‌بان گفت : " یک مهاجم انتحاری با خودرو بمب‌گذاری‌شده یک کاروان نیروهای آمریکایی را در جاده Hasakeh - Shadadi هدف قرار داد ."
رامی عبدالرحمان ، رئیس رصدخانه مستقر در بریتانیا ، گفت که وسیله نقلیه attacker's به وسیله نقلیه SDF برخورد کرده‌است.
Shadadi در جنوب of مرکز استان eponymous قرار دارد که تقریبا ً هشت سال پیش از آغاز جنگ در سوریه مصون بوده‌است .
چهار آمریکایی - - دو عضو ارتش ، یک غیرنظامی پنتاگون و یک پیمان‌کار - در انفجاری که در روز ۱۶ ژانویه رستورانی در مرکز شهر را هدف قرار داد کشته شدند .
حمله Manbij بدترین خسارات جنگی را از زمانی که در کشور جنگ‌زده کشور برای مبارزه با گروه دولت اسلامی مستقر شده بود، متحمل شد .
ده غیرنظامی نیز در این حمله کشته شدند ، همچنین پنج مبارز از نیروهای محلی که در حال گشت زنی در شهر در کنار نیروهای ائتلافی بودند .
حملات با هدف قرار دادن ائتلاف به رهبری آمریکا و متحدانش در زمین یک ماه پس از اعلام خبر ناگهانی دونالد رامسفلد ، رئیس‌جمهور ایالات‌متحده مبنی بر اینکه وی دستور خروج کامل سربازان از سوریه را داده‌است ، رخ داد .
ترامپ و دیگر مقامات ارشد آمریکایی از آن زمان پیام‌های ترکیبی در مورد سرعت و دامنه عقب‌نشینی ارسال کرده‌اند .
ترکیه مکررا ً آمریکایی‌ها را بر آن داشته‌است تا برای طرح‌های نظامی خود در شمال سوریه راه درست کنند ، جایی که کرده‌ای محاصره‌شده به طور فزاینده‌ای به رژیم و حامی روسیه برای حمایت تبدیل می‌شوند .
۱۰ سازمان ملل متحد در حمله مالی کشته شدند
سربازان آلمانی که با ماموریت حفظ صلح سازمان ملل در مالی خدمت می‌کنند . ( عکس از Seyllou / خبرگزاری فرانسه )
بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹
خبرگزاری فرانس پرس با سرج دانیال صحبت کرد .
در حمله‌ای به اردوگاه سازمان ملل متحد در شمال مالی در روز یکشنبه ، یکی از مرگبارترین حملات علیه ماموریت سازمان ملل متحد در کشور آفریقای غربی ، مردان مسلح ۱۰ مامور حافظ صلح چاد را کشتند و حداقل ۲۵ تن دیگر را زخمی کردند .

منبع سایت

عهده اول انتخابی سرلشکر ثبت نام دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 96 نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 21:03