انتخابی

ساخت وبلاگ
چکیده : پیشنهاد می‌تواند به زنان برای ثبت پیش‌نویس نیاز داشته باشد در این عکس مورخ ۲۱ فوریه ۲۰۱۳ ... با عنوان : انتخابی بخوانید :

پیشنهاد می‌تواند به زنان برای ثبت پیش‌نویس نیاز داشته باشد
در این عکس مورخ ۲۱ فوریه ۲۰۱۳ ، سربازان زن در پایگاه آموزش نیروهای دریایی در جزیره Parris ، S.C. ( عکس از آسوشیتدپرس / بروس اسمیت ) ایستاده‌اند .
۲۳ ژانویه ۲۰۱۹
نوشته پاتریشیا | ( Patricia Kime )
یک کمیسیون موظف به پذیرش این مساله است که آیا لازم است زنان برای سیستم خدمات انتخابی ثبت‌نام کنند یا اینکه آیا آمریکا به یک نظام ثبتی نیاز دارد یا خیر .
کمیسیون ملی خدمات نظامی ، ملی و عمومی که در سال ۲۰۱۶ ایجاد شد ، سال گذشته در حال بررسی گزینه‌های خدمات عمومی در ایالات‌متحده از جمله نیروهای مسلح ، AmeriCorps ، سپاه صلح ، اشتغال فدرال و بیشتر است .
اعضا یک گزارش موقت را در روز چهارشنبه منتشر کردند که پیشنهاداتی رادیکال برای سیستم خدمات انتخابی ارائه می‌دهد ، که به همه مردان ۱۸ ساله نیاز دارد تا برای یک پیش‌نویس بالقوه ثبت‌نام کنند .
در بین گزینه‌های مورد نظر این است که آیا باید از زنان برای ثبت‌نام استفاده شود ، اگر سیستم خدمات انتخابی می‌تواند برای پیدا کردن نامزدها برای پر کردن انبارهای نظامی حیاتی مورد استفاده قرار گیرد ، یا اینکه آیا این سیستم باید به طور کامل حذف شود .
رئیس هیات ، جو Heck ، نماینده سابق مجلس از نوادا و سرتیپ بازنشسته ذخیره ارتش گفت که این کمیسیون آماده ارائه توصیه‌ها نیست . در عوض ، اعضای آن به جمع‌آوری اطلاعات برای گزارش نهایی به دلیل کنگره و کاخ سفید تا مارس ۲۰۲۰ ادامه می‌دهند .
ما می‌خواهیم از مردم آمریکا بشنویم . چه چیزی می‌توانم به شما بگویم ، هر چند ، همانطور که در سراسر کشور دور بوده‌ایم ، مردم نظری [ بر روی زنانی که برای خدمات انتخابی ثبت‌نام کرده‌اند ] دارند . … آن‌ها یا می‌گویند که این موضوع برابری است یا they [ ثبت‌نام ] به این دلیل که زنان جایگاه ویژه‌ای در جامعه آمریکا دارند ."

نظارت باشگاه دقیق فرا دانیال سرلشکر

اعضای هیات گفتند که در بازدید ۲۴ سایت در سراسر کشور ، آن‌ها دچار سو تفاهم شدید از خدمات نظامی و دولتی در میان دانشجویان و نیز کمبود آموزش مدنی شده‌اند - دانشی که آن‌ها می‌گویند برای افزایش علاقه به خدمات عمومی ضروری است .
طبق گفته این هیات ، جوانانی که آموزش مدنی باکیفیت دریافت می‌کنند ، چهار برابر بیشتر در خدمت دولتی هستند ، اما آموزش به شدت کم است . یک نظرسنجی نشان داد که تنها ۲۶ درصد از آمریکایی‌ها می‌توانند هر سه شعبه از دولت را نام ببرند .
 "مارک Gearan " ، که به عنوان رئیس سپاه صلح در دوران دولت کلینتون خدمت می‌کرد ، گفت : " آموزش مدنی جبهه و مرکز این کار است ." از این رو ، این کمیته توصیه‌هایی در مورد این که چگونه ملت می‌تواند " به آموزش مدنی " دوباره بخشد ، ارائه خواهد داد .
مهم‌ترین انتخاب‌هایی که کمیسیون در حال بررسی است ، تغییراتی در خدمات انتخابی و اینکه آیا خدمات همگانی ، چه نظامی ، چه داوطلبانه و چه خدمات عمومی - باید اجباری باشد .
اعضا می‌گویند که یک پیشنهاد خدمت اجباری نامحتمل است . هک گفت که اعضای کمیسیون دریافته اند که جوانان " به شدت می‌خواهند خدمت کنند ، آن‌ها فقط می‌خواهند به آن‌ها بگویند که این کار را بکنند ."
او گفت : " ما راه‌هایی را مد نظر قرار می‌دهیم که ایالات‌متحده می‌تواند به جوانان فرصت خدمت جهانی بدهد ."
اما در مورد خدمات انتخابی همه گزینه‌ها روی میز هستند . تحت این قانون ، همه مردان ۱۸ تا ۲۵ ساله ملزم به ثبت‌نام برای خدمات انتخابی ، یک پایگاه اطلاعاتی برای کشور هستند تا در صورت نیاز به یک طرح اضطراری ملی ، ثبت‌نام کنند . این سیستم به سال ۱۹۱۷ باز می‌گردد ، در حالی که سربازگیری نظامی در سال ۱۹۷۳ لغو شد ، بیش از ۹۰ درصد از تمام افراد واجد شرایط در این سیستم ثبت‌نام کرده‌اند .
به گفته Heck ، از آنجا که هدف از پیش‌نویس این بود که به backfill شغل در صورت جنگ بزرگ کمک کند ، تنها مردان لازم بود که ثبت‌نام کنند . با این حال ، با باز شدن همه مشاغل نظامی در چند سال گذشته به زنان ، بررسی قوانینی که خدمات انتخابی را اداره می‌کنند ، منطقی به نظر می‌رسد .
او گفت : " نسل Z پتانسیل عظیمی برای این کشور را نشان می‌دهد ، اگر بتوانیم راه‌هایی برای تشویق تعداد بیشتری از آن‌ها پیدا کنیم."

منبع سایت

ساحل گفته معاون شک نحوه مطالعه درس دین و زندگی برای کنکور سراسری ۹۷ نحوه برگزاری و دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 16:23