عهده

ساخت وبلاگ
چکیده : "سام کاکس " ، یک دریاسالار بازنشسته که ریاست بخش تاریخی نیروی دریایی را بر عهده دارد ، می&... با عنوان : عهده بخوانید :

"سام کاکس " ، یک دریاسالار بازنشسته که ریاست بخش تاریخی نیروی دریایی را بر عهده دارد ، می‌گوید : " گل زنبور عسل در اعماق اقیانوس آرام ، " در گل بسیار عمیق " قرار دارد .
به گفته کاکس ، زنبور عسل یکی از مهم‌ترین کشتی‌های ناوگان اقیانوس آرام در اوایل جنگ بود - زمانی که نیروی دریایی تنها چند ناو هواپیمابر عملیاتی را برای کمک به توقف نیروی دریایی ژاپن در اختیار داشت . هنگامی که زنبور عسل در سپتامبر ۱۹۴۲ در حال غرق شدن بود ، مجله هور نت را به عنوان تنها حامل عملیاتی در اقیانوس آرام ترک کرد تا زمانی که تعمیرات در بخش U.S.S. تکمیل شد و کشتی به عمل بازگشت .
این فیلم به مدت کمی پس از زنبور عسل در طول جنگ سانتا کروز در ۲۶ اکتبر ۱۹۴۲ در حال غرق شدن بود . خدمه Petrel نیز در همان سفر خود را در حدود ۴۰۰ مایلی شمال شرق of یافتند .
برخی از مردم می‌گویند : " چرا می‌خواهی در مورد یک کشتی شکسته صحبت کنی ؟ کاکس می‌گوید : " شما می‌دانید که این جنگ را از دست داده‌اید . این کار باید با قربانی کردن، شجاعت ملوانان آمریکایی انجام شود . این افراد در آن زمان بیشتر از ملوانان حرفه‌ای بودند ؛ این پیش‌نویس برای مدتی موثر نبوده است ."
چطور یک کشتی جنگی غرق‌شده را حفظ می‌کنید ؟
طبق گفته کاکس ، عملیات نجات غیر قانونی در دریای جاوه و دریای جنوبی چین برخی کشتی‌های انگلیسی و هلندی را از جنگ جهانی دوم نابود کرده‌است که در آب نسبتا ً کم‌عمق غرق شده‌است . hulls تبدیل به آهن‌قراضه شده بودند . کاکس می‌گوید : " کشتی‌های جنگی آمریکا مصون نبوده اند - کشتی‌های غرق‌شده زیر دریایی U.S.S. Perch و ناوشکن U.S.S. پاپ زمانی در دو یا سه سال گذشته ناپدید شده‌اند .
تبلیغ

تحمیل یکنواخت استدلال فرودگاه هلند اول

زنبور عسل در حدود ۱۴، ۰۰۰ فوت آب در خطر نجات غیر قانونی قرار ندارد . اما کاکس می‌گوید انتظار دارد که نیروی دریایی به طور دوره‌ای از ناو هواپیمابر و دیگر کشتی‌های غرق‌شده بازدید کند تا مطمئن شود که آن‌ها دست‌نخورده باقی مانده‌اند .
یکی از کشتی‌ها که کاکس می‌گوید هنوز در معرض خطر است ، U.S.S. هوستون است که در ۱ مارس ۱۹۴۲ با حدود ۶۰۰ نفر خدمه کشتی غرق شد . این کشتی تنها در حدود ۱۲۰ متر پایین‌تر از آب‌های ساحلی اندونزی قرار دارد و ایالات‌متحده در تلاش است تا محل تعیین‌شده به عنوان منطقه حفاظت دریایی را به دست آورد ، بنابراین می‌تواند تحت قوانین اندونزی حفاظت قانونی داشته باشد .
نویسنده نما - اقیانوس آرام ، مرسی کو ، به طور منظم متخصصان موضوعی ، متخصصان سیاست و متفکران استراتژیک را در سراسر جهان برای بینش‌های متنوع خود در سیاست آسیا درگیر می‌کند . این مکالمه با Mariusz Rukat - سرهنگ بازنشسته ارتش لهستان ، که قبلا ً تحلیلگر وزارت دفاع ملی در زمینه هم‌کاری سیاسی و نظامی بین وزارت دفاع و نیروهای مسلح لهستان با چین ، ژاپن ، کره‌شمالی ، و ایالات‌متحده و معاون دفاعی در سفارت جمهوری لهستان در پکن ( ۲۰۰۸ - ۲۰۱۲ ) - the در " نمایش Trans - Pacific " بود.
ورشو چگونه منافع ملی لهستان در مقابل ایالات‌متحده و چین را متعادل می‌کند ؟
منافع ملی لهستان در روابط خود با آمریکا و چین از طیف گسترده‌ای از چالش‌ها برای امنیت جامع ، متمرکز بر حوزه شرقی درگیری سیاسی - یعنی افزایش قدرت سیاسی و احتمالا ً نظامی متحد در دفاع در برابر سیاست‌های تهاجمی روسیه و دوم ، بر تسهیل توسعه اقتصادی - ایجاد روابط قوی‌تر با چین .
از این مقاله لذت می‌بری ؟ برای رسیدن به دسترسی کامل اینجا کلیک کنید . فقط ۵ دلار در ماه .

منبع سایت

انتخابی سرلشکر ساحل گفته تعریف رشته علوم تربیتی و منابع آن در کنکور کارشناسی ارشد نحوه اعتراض به نتایج کارکنان اداری قوه قضاییه و مدارک ثبت نام
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 19:05