مستقر

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت GoFundMe اکنون در روز ۲۸ دسامبر در یک شرکت غیر انتفاعی مستقر در فلوریدا به ثبت رسیده‌است و... با عنوان : مستقر بخوانید :

شرکت GoFundMe اکنون در روز ۲۸ دسامبر در یک شرکت غیر انتفاعی مستقر در فلوریدا به ثبت رسیده‌است و Kolfage روز دوشنبه گفت که در حال حاضر جستجو برای فضای اداری در ساحل Miramar در جریان است .
WeBuildTheWall ، که تحت بخش ۵۰۱ ( c ) ۴ قانون مالیات داخلی فدرال سازماندهی شده‌است ، برای اهداف " از جمله نه محدود به تامین بودجه ، ساخت‌وساز ، مدیریت و نگهداری یک دیوار مرزی جنوبی و فرآیندهای مرتبط با آن ."
علاوه بر Kolfage ، ما وب سایت دیوار را یک هیات مشاور و اعضای تعدادی کمیته برای پرداختن به تامین مالی ، ساخت‌وساز ، رسانه‌ها و جمع‌آوری سرمایه تهیه می‌کنیم . Kolfage گفت که او هیچ حقوقی یا سایر غرامت دریافت نمی‌کند ، اما برخی از افرادی که تمام‌وقت کار می‌کنند مقداری غرامت دریافت خواهند کرد .
نام این وب سایت : جان دنیل موران ، جونیور رئیس و مدیر عامل شرکت لجستیک صنایع Moran ؛ سرتیپ بازنشسته نیروی هوایی بازنشسته رابرت اس . بین‌المللی اسپالدینگ ، دیوید Prince ، نماینده سابق نیروی دریایی ، Tom Kobach ، سناتور سابق ایالت کانزاس ( Wisconsin ) ؛ ماری آن مندوزا ، رئیس سابق حزب میلواکی ، by Stockton ؛ رئیس سابق حزب چای و روزنامه‌نگار ، Tiffiny Ruegner ؛ و آماندا Shea ، یک مدیر رسانه اجتماعی ، پسر او پس از تصادف خودرو توسط یک مهاجر غیر قانونی کشته شد ؛ استیو Ronnebeck استراتژیست سیاسی محافظه‌کار ، و آماندا Lawrence ، یک مدیر رسانه اجتماعی .
به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی مالیات اجتماعی ۵۰۱ ( c ) ۴ " رفاه اجتماعی " ، WeBuildTheWall ، شرکت می‌تواند در لابی گری شرکت کند ، اما Kolfage گفت که سازمان این گزینه را دنبال نخواهد کرد . Kolfage گفت که این ابتکار حمایت دو حزبی دارد و لابی کردن با یک طرف یا طرف دیگر می‌تواند این تعادل را به خطر بیاندازد .

امروزه اوائل جایگزین جویا بهترین عهده اول

Kolfage گفت که برای آینده نزدیک ، او و اعضای کمیته مختلف در این آخر هفته در تگزاس خواهند بود تا با مالکان زمین صحبت کنند که اموالش برای بخش‌هایی از دیوار مناسب خواهد بود . Kolfage گفت که آن‌ها ضمنا ً در مورد مسائل زیست‌محیطی و منطقه‌بندی مرتبط با ساخت دیوار آموزش خواهند دید .
قانون Cowardice در طول تهاجم Anzio هنوز riles سرباز کهنه‌کار جنگ جهانی دوم است .
ام - ۴ شرمن بود که به پنجمین سرزمین ارتش در ساحل در طول حمله سال ۱۹۴۴ در Anzio ایتالیا متصل شد که در آنجا یک بخش خصوصی ارتش شاهد یک اقدام بزدلانه از سوی رهبر نظامی خود بود . ( عکس اهدایی از تاریخ دریایی و فرمان میراث )
بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹
اخبار بوفالو News توسط لو میشل
میلتون میلر ، سرباز کهنه‌کار جنگ جهانی دوم می‌گوید که او هرگز عمل جبن توسط رهبر platoon را فراموش نکرده است .
این اتفاق در تپه‌های Alban در جنوب رم پس از تهاجم آبی‌خاکی به سواحل ایتالیا of در ژانویه ۱۹۴۴ رخ داد .
او گفت : " من این شش سرباز زخمی را دیدم که در فضای باز آرمیده بودند و من تفنگ Browning Browning را به رهبر جدید platoon پرتاب کردم . این تفنگ یک گیره جدید داشت و قرار بود او را با پوشش تامین کند . "
او می‌گوید که او موفق شد مجروح را در کنار " یک تانک آمریکایی " که در آنجا منتظر یک استراحت در جنگ بودند ، بکشد .
میلر با تنفر گفت : " من به اطراف نگاه کردم تا رهبر گروه را ببینم و او فرار کرده بود . "
چند ساعت بعد ، پس از اینکه او به بار کردن زخمی‌ها در یک جیپ کمک کرده بود ، به شرکت او برگشت و رهبر آن را شناسایی کرد .
میلر گفت : " من حدود شش تا هشت پا دورتر از او بودم و چاقوی خود را بیرون آوردم .
او گفت که رهبر این گروه ، به سربازان دیگر دستور داد تا میلر را در خلیج نگه دارند . بعدا ً، با فشار متفقین برای تسخیر رم ، زمان کمی برای انتقام بود .
میلر در مورد لباس خود ، هنگ ۱۷۹th ، و بخش پیاده‌نظام گفت : " ما قرار بود اولین نفری باشیم که وارد رم می‌شویم. "

منبع سایت

انتخابی سرلشکر ساحل دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97
سربازی...
ما را در سایت سربازی دنبال می کنید

نویسنده : حسین بی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت: 20:06